Пакувальні рішення

Нові відео на каналі YouTube

«Ело Пак» продовжує виробництво пакувального обладнання в умовах COVID-19. На відео відображені приклади застосувань фасувально-пакувальних комплексів, машин флоу пак, обладнання для пакування в саше.

Окрім ютуб більшість з відео є для перегляду на тематичних статтях, і ми вважаємо, що перегляд відео на сторінках статей буде для вас більш інформативним і зрозумілим.

 

Фасування цукерок в пакети стабіло. Фасувально-пакувальне обладнання від "Ело Пак"

 Відео можна подивитись у статті «Обладнання для пакування кондитерських виробів». У статті ви також можете ознайомитися з різними рішеннями з фасування й упакування цукерок та інших кондитерських виробів, а також подивитися інші відео з пакування солодощів.

 

Пакування заморожених овочевих сумішей на комплексі з мультиголовочним дозатором

Відео доступне для перегляду в статті «Обладнання для пакування заморожених продуктів». На виході фасувально-пакувального комплексу знаходиться комбінована система чеквейер - металодетектор. Про цю систему контролю якості упаковки, що знаходить все більше застосувань, ви можете прочитати в статті «Чеквейер з металодетектором».

 

Пакування каш швидкого приготування в саше на двухканальній машині

Відео дивіться на нашому каналі на ю-тубі. Про обладнання для пакування в саше виробництва «Ело Пак», його застосування, характеристики, комплектацію читайте в двох статтях нашого каталогу обладнання.

 

Пакування коржів на машині флоу пак «Бета ФП»

Відео можна подивитися в статті «Пакування на машинах флоу пак». Стаття розповідає про упаковку штучних продуктів на різних моделях машин флоу пак, про основні особливості застосування обладнання флоу пак.

 

На сторінках нашого сайту і на каналі ю-туб ви також можете подивитися інші популярні відео: з фасування кави в пакети стік; упаковці булочок різної довжини на машині флоупак з інтелектуальним транспортером і інші.