Пакувальний комплекс з мультиголовочним дозатором для цехів з низькими стелями

Мультиголовочний дозатор є кращим вибором в тих випадках, коли треба досягти високих значень продуктивності пакувальної системи і точності дозування. Типовим рішенням є установка мультиголовочного дозатора на естакаді над пакувальної машиною. Таке розташування фасувально-пакувального комплексу можна побачити на багатьох підприємствах, де виробляються продукти харчування. При цьому пакувальні машини в таких комплексах можуть бути різні: вертикальні і горизонтальні машини з формуванням пакета, трейсілери, інші типи.

А що робити, коли висота стель на ділянці упаковки не дозволяє розмістити мультиголовочний дозатор на естакаді? Багаторічний досвід виробництва фасувально-пакувального обладнання, наявність конструкторського бюро і власної виробничої бази дають можливість «Ело Пак» запропонувати рішення для таких випадків! Приклад компактної невисокою високопродуктивної системи з мультиголовочним дозатором, поставленої замовникові для упаковки хлібобулочних виробів, наведено в цій статті.

Складальний цех «Ело Пак». Пакувальний комплекс після налагодження

«Ело Пак» має багаторічний досвід розробки, виробництва і сервісу пакувального обладнання. Після складання устаткування на виробничому майданчику «Ело Пак» воно проходить наладку на продукті замовника або в разі замовлень з-за кордону на продуктах максимально близьких за своїми фізичними властивостями і розмірами до продукції замовника. Ретельне налагодження устаткування перед здачею замовникові на своєму виробництві - запорука швидкої наладки і здачі обладнання в експлуатацію на виробництві у замовника.

 

В основі фасувально-пакувального комплексу лежать два сучасних високотехнологічних вироби: 10-головочний комбінаційний ваговий дозатор і вертикальна пакувальна автоматична машина «ГАММА-А». Принцип дії комбінаційного вагового дозатора дозволяє домогтися високої точності дозування дрібноштучної продукції, такої як в даному випадку маленькі булочки. Висока продуктивність кожного з двох зазначених елементів пакувальної системи забезпечує в сукупності високу продуктивність комплексу.

Цех замовника. Пакувальний комплекс в процесі налагодження.

До складу комплексу також входять кілька транспортерів, що забезпечують подачу продукту на пакувальну лінію, транспортування продукту і відведення упакованої продукції з лінії.

Мультиголовочний дозатор з продуктом

 

Панель управління мультиголовочного дозатора