Пакувальні рішення

МУЛЬТИГОЛОВОЧНІ ВАГОВІ ДОЗАТОРИ ДКМ

ЗАСТОСУВАННЯ

Комбінаційний мультиголовочний ваговий дозатор призначений для дозування з високою швидкістю і точністю кускових, гранульованих і дрібноштучних продуктів, таких як: печиво, крекер, сушки, пряники, макарони, кукурудзяні палички, чіпси, попкорн, хрусткі пластівці, насіння, горішки, сухофрукти, снекі, цукерки, чай, кава в зернах, корми для тварин, пр. Може застосовуватися для дозування невеликих виробів з пластмас і металу. Дозатор виробляється також в модифікації, призначеної для дозування липких продуктів і продуктів зі слабкою сипучістю: заморожені продукти, мармелад, овочі, ін. «Ело Пак» пропонує рішення з фасування та пакування продуктів, що включають комбінаційні вагові дозатори в складі високопродуктивних типових / нестандартних фасувально-пакувальних комплексів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ І КОНСТРУКТИВНЕ ВИКОНАННЯ

Модель ДКМ-10 ДКМ-14
Кількість головок, шт. 10 14
Дозування, г 50 - 800 800-1500 50 - 800 800-2000
Точність дозування, г 0,5 0,5 0,5 0,5
Швидкість дозування, мак., доз / хв 65 45 120 80
Об’єм бункера, мл 1600 2500 1600 2500
Електроживлення (В) 220 220
Встановлена потужність (кВт) 1,5 1,5
Габаритні розміри (мм) 1482х1080х1116 1680х1182х1268
Вага, не більше (кг) 420 490
 • 8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей
 • Пам’ять на 99 програм
 • Привід: кроковий двигун
 • Всі частини, що контактують з продуктом (завантажувальна воронка, розподільний стіл, радіальні живильники, проміжні бункери, вагові бункери, бункер синхронізації): нержавіюча харчова сталь.

Опції

 • Естакада
 • Хопер (бункер-синхронізатор)
 • Хопер з роздільником потоків
 • Поворотний конусоподібний диспенсер
 • Різні лінійні вібратори для складних продуктів
 • Ребриста (рифлена) поверхня
 • Тефлонове покриття

Конструкція і принцип дії комбінаційних мультиголовочних дозаторів

Комбінаційні мультиголовочні дозатори є різновидом вагових дозаторів. При позначенні дозаторів зустрічаються також назви «комбінаційний дозатор» і «мультиголовочний дозатор».

 

Основу конструкції мультиголовочних дозаторів складають пари бункерів (ємностей), розташованих по колу, при цьому один бункер з пари знаходиться вище за інше. Внизу бункерів знаходяться заслінки. Продукт, що дозується, через завантажувальну воронку надходить в центр розподільника. Розподільник вібрує і переміщує продукт від вхідних воронки до радіальних живильників. Складські (проміжні) бункери тимчасово зберігають продукт, що надійшов з радіальних живильників. Вони отримують команду на розвантаження (викид продукту) після звільнення відповідних вагових бункерів. У вагових бункерах знаходиться частина маси необхідної дози препарату. Маса продукту в кожному бункері постійно вимірюється тензодатчиками і передається на мікропроцесор (комп’ютер дозатора). Мікропроцесор розраховує сумарну масу різних комбінацій мас продукту в вагових бункерах. В випадку 10-головочних дозаторів число можливих комбінацій сумарної ваги продукту при виборі трьох, чотирьох і п’яти бункерів становить 582 комбінації. Мікропроцесор вибирає комбінацію бункерів, максимально близьку за вагою заданою дозою і дає команду на відкриття заслінок відповідних бункерів і їх розвантаження в збирає лоток. Хопер використовується для збільшення швидкості дозування. Чим більша кількість пар бункерів встановлена на дозаторі, тим точніше можна отримати дозу і тим вища продуктивність дозатора. Це особливо необхідно приймати до уваги при дозуванні дрібноштучних продуктів. Так у 14-головочного дозатора число можливих комбінацій сумарної ваги продукту при виборі трьох, чотирьох, п’яти бункерів становить вже 3367 комбінації. 14-головочного комбінаційного дозатора буває досить для точного і швидкого розрахунку доз більшості продуктів.

Відео

 • 14-головочний комбінаційний дозатор в комплексі з двома вертикальними пакувальними машинами "ГАММА-А9": фасування й упакування крекеру.
 • 10-головочний комбінаційний дозатор в комплексі з похилою пакувальної машиною "ГАММА-А9Н": фасування й упакування печива
 • 10-головочний комбінаційний дозатор в комплексі з пакувальної машиною "ГАММА-А9 Стабіло": фасування й упакування вермішелі-павутинка і локшини
 • 10-головочний комбінаційний дозатор в комплексі з похилою пакувальної машиною "ГАММА-А9Н": фасування й упакування кукурудзяної палички з вкиданням іграшки