Пакувальні рішення

Особливості застосування мультиголовочних дозаторів

Для досягнення максимальної продуктивності обладнання та забезпечення високої точності дозування фасувально-пакувальні комплекси все частіше комплектуються мультиголовочними дозаторами.

Перелік продуктів, які фасуються на комплексах з мультиголовкою, дуже широкий. Продукти відрізняються за своїми загальними розмірами, по довжині, сипучості, крихкості, іншим параметрам. Існують різні вимоги по продуктивності фасувально-пакувальної лінії і відповідно продуктивності мультиголовочного дозатора. Зважаючи на це «Ело Пак» пропонує різні моделі та комплектацію мультиголовок.

Мультиголовочні комбінаційні дозатори для дозування одного виду продукту

Для точного дозування одного продукту «Ело Пак» використовує в складі фасувально-пакувальних комплексів 10-, 14-, 24-головочні вагові комбінаційні дозатори. Вага від 2 г до 5000 г.

Підприємство розробляє пакувальні системи з мультиголовочними дозаторами на базі трьох моделей пакувальних машин:

  • «ГАММА-А9» - фасування різних продуктів в пакети подушка і з плоским дном
  • «ГАММА-А9 Стабіло» - фасування продуктів в пакети стабіло
  • «ГАММА-А9Н» - фасування крихких продуктів у пакети подушка і з плоским дном.

У комплексах стандартного виконання мультиголовки встановлюються на естакадах над пакувальними машинами.

 
Фасувально-пакувальний комплекс з вертикальною пакувальною машиною «ГАММА-А9 Стабіло» і мультиголовочним дозатором   Два фасувально-пакувальних комплекси з похилими пакувальними машини і мультиголовочними дозаторами

 

 
Мультиголовочний дозатор. Фасування вермішелі   Мультиголовочний дозатор. Фасування круасан

Мультиголовочні дозатори для змішування продуктів у дозаторі

Для деяких застосувань (ягідні і овочеві суміші, снеки, кондитерські вироби, каші швидкого приготування, ін.) ми пропонуємо мультиголовочні дозатори, які змішують продукти в дозаторі. Найчастіше вибір робиться на мультиголовках, які зважують і змішують два різних компонента. Якщо необхідно змішувати більше компонентів, то «Ело Пак» пропонує нестандартні пакувальні рішення, з урахуванням асортименту продуктів і вимог по продуктивності. Один з реалізованих проектів - пакувальна система, яка змішує і фасує більше 10 різних компонентів.

 
20-головочний комбінаційний дозатор зі змішанням продуктів в дозаторі і 12 вагових однорядних дозаторів   Комбінована інспекційна система чеквейер з металодетектором на виході фасувально-пакувального комплексу