Пакувальні рішення

Завантажувальний транспортер Z-образного типу

ЗАСТОСУВАННЯ

Завантажувальний Z-подібний транспортер призначений для подачі продуктів в приймальний бункер дозатора пакувального комплексу. Відноситься до транспортерів ковшового типу. У порівнянні з прямим завантажувальним транспортером ковшового типу має основну перевагу: меншу площу установки при більшій висоті подачі продукту. Ця властивість Z-образного транспортера визначає сферу його застосування: подача продуктів на мультиголовочні дозатори; подача продуктів на інші види дозаторів, для випадків, коли через обмеженість площі установка прямого ковшового транспортера неможлива. Транспортер автоматично підтримує необхідний рівень продукту в живильному бункері дозатора і забезпечує безперервний технологічний процес.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ І КОНСТРУКТИВНЕ ВИКОНАННЯ

 Продуктивність, л / хв 200
 Місткість завантажувального бункера (вібробункера), л 50
 Електроживлення (В) 3 * 380
 Потужність електродвигуна (кВт) 0,55
 Габаритні розміри (мм) 810х3500х3575
 Вага, не більше (кг) 520

 

Завдяки спеціальному виконання вузла вивантаження, завантажувальний Z-подібний транспортер забезпечує більш делікатне завантаження продуктів в бункер дозатора в порівнянні з іншими видами транспортерів.

 

ОПЦІЇ

  • Корпус: нержавіюча харчова сталь AISI 304BA
  • Магнітний уловлювач
  • Мобільне виконання
  • Без віброживильника.
  • Виконання бункера транспортера з урахуванням особливостей, продукту, що пакується: з відсіювання крихти; з мінімальним накопиченням продукту, пр.