Пакувальне обладнання

Пакувальне обладнання для фасування і упаковки сипучих та дрібноштучних продуктів. Широка лінійка пакувальних машин, дозаторів, транспортерів, чеквейерів, металодетекторів дозволяє запропонувати різні комплектації пакувальних систем: від бюджетних варіантів для невеликих виробництв до високопродуктивних типових / нестандартних фасувально-пакувальних комплексів.

Машини флоупак - це один з видів пакувального обладнання. Застосовуються для упаковки продуктів харчування і нехарчових продуктів. «Ело Пак» - провідний український виробник горизонтальних пакувальних машин флоупак. Машини безперервної і дискретної дії, з верхньої та нижньої подачею плівки.

Чеквейер з металодетектором - це компактна комбінована система, що включає два пристрої, що контролюють точність ваги упаковки і наявність в упаковці металів. Інтеграція інспекційного обладнання в пакувальні системи.

Пакувальне обладнання неможливо уявити без дозаторів. Дозатори різних видів: від дозаторів для мінідоз до комбінаційних мультиголовочних дозаторів, в тому числі для фасування крихких продуктів; липких продуктів; з функцією змішування продуктів у дозаторі, ін.

Пакувальне обладнання для саше представлено двома моделями машин саше і різними видами дозаторів для міні доз. Пакети з рівним різом, єврослотом. Нестандартні рішення з декількома дозаторами в одному пакувальному комплексі.